Хараяна
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЧИСТКА НА ФОРУМА

2 posters

Go down

ЧИСТКА НА ФОРУМА Empty ЧИСТКА НА ФОРУМА

Писане  Admin Пет Сеп 26, 2014 9:19 am

ЗАПОЧВА ОФИЦИАЛНА ЧИСТКА НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ. ИСТОРИЯТА ЩЕ СЕ ЗАПАЗИ, НО ВСИЧКО ПОСТНАТО ДО ТОЗИ МОМЕНТ ЩЕ БЪДЕ ПРЕМАХНАТО. ЗАПОЧВАМЕ НА НОВО.
Admin
Admin
Барон Moorbeck

Posts : 223
Join date : 08.07.2012
Age : 31
Location : Buffalo, New York, USA

https://harayana.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ЧИСТКА НА ФОРУМА Empty Re: ЧИСТКА НА ФОРУМА

Писане  Eldaric Пет Окт 31, 2014 9:16 am

Крайно време беше. Почваме ли наново

Eldaric
Странник

Posts : 1
Join date : 31.10.2014
Location : Кристалният Дворец на Крз'Атчал

Върнете се в началото Go down

ЧИСТКА НА ФОРУМА Empty Re: ЧИСТКА НА ФОРУМА

Писане  Admin Вто Апр 30, 2019 8:32 pm

Здравейте! Знам, че в този форум не е имало нищо ново от повече от 5 години, но възнамерявам да променя това днес. Наскоро в главата ми започнаха да навлизат нови и свежи идеи и се вдъхнових да опитам отново. Хараяна ми е детенце и не искам да я изоставям. Но също така искам да й дам "нови, свежи, чисти дрехи." Като за начало, искам да заявя, че тонът на този свят ще се промени коренно. Напускам опитите да създам сериозен фентъзи свят, копие на Игра на Тронове или Властелинът на Пръстените. Реших да превърна Хараяна в това което винаги й е било отредено да бъде- фентъзи пародия. Ако търсите сериозно епично фентъзи, това РП не е за вас. Хараяна ще бъде пародия на всичко което знаете за фентъзи жанра. Рицари и принцеси в беда; дракони и магьосници. Поемете всички тези неща с огромна доза хумор и ще успеете да намерите втори дом в този форум. Напред и успех на новиата и подобрена Хараяна!
Admin
Admin
Барон Moorbeck

Posts : 223
Join date : 08.07.2012
Age : 31
Location : Buffalo, New York, USA

https://harayana.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ЧИСТКА НА ФОРУМА Empty Re: ЧИСТКА НА ФОРУМА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите